SPOLUPRACUJEME S

Royal Praty Servis

Vždy skvělý catering s příjemnou a profesionální obsluhou vám u nás může zajistit Royal Party Servis. 

Moravská banka vín

Moravská banka vín nabízí velký výběr vín, které jsme schopni vám zajistit až k nám. Tato společnost vám může zajistit také degustaci a dokonce catering. Vše vytvářeno na míru klienta.  

Con Gusto Catering

Zažijte neopakovatelné zážitky díky prvotřídní gastronomii. Con Gusto Catering pro Vás zorganizuje vše od lehkého občerstvení až po velkou hostinu dle vašeho přání. Firemní raut, výroční ples, narozeniny, svatba nebo jiná akce… Tým Con Gusto nabízí profesionální tým kuchařů a obsluhy, kteří se o Vaši akci postarají na profesionální úrovni. 

Svatební agentura TuSi

Lámete si hlavu s přípravou svatby? Nemusíte, tým z TuSi Vám pomůže s plánováním celé svatby. Rádi vám poradí od výroby svatebního oznámení, přes líčení až po drobné detaily, které vaši svatbu povýší na jinou na úroveň.
Svatební agentura spadá do sítě Con Gusto, které je na trhu již více jak 10 let. Díky nim Vám odpadnou starosti nejen při začátku plánování konceptu Vaší svatby ale také při organizací samotného svatebního dne od výzdoby po hladký průběh celého programu. 

Svatba color

S vaší svatbou vám u nás může pomoci tato svatební agentura. Profesionální tým děvčat se svatbami zabývá již řadu let a jsou schopni vám zajistit buď celý průběh svatby nebo vám mohou pouze zapůjčit potřebné dekorace, stolky, židle či nachystat květinovou výzdobu. 

Plná náruč květin

S jakoukoli květinovou výzdobou vám u nás pomůže Plná náruč květin. 

NEWPORT CAR

Konečně něco víc pro ženichy! Tato společnost vám zajistí přepravu nádhernými a jedinečnými vozy jakou jsou Rolls-Royce Silver Seraph a Stretch Limousine, Londo Taxi TX2, Jaguar Mark II a XJ12L, Bentley S1 z roku 1956 a mnoho dalších. Právě taková vozidla se hodí k luxusnímu prostoru Palace Hlinky. A nemusíte se starat ani o přepravu hostů jednotlivými vozy. I toto zařídí NEWPORT CAR, který může hosty z obřadu přímo na hostinu převézt téměř najednou svými mikrobusy.