SLUŽBY


Svatby


Hledáte unikátní prostor pro Váš výjimečný den? Pak jste tu správně. Prostory s více než stoletou historií Vás pohltí natolik, že si bude připadat jako v pohádce. Váš velký den zaslouží zvláštní místo. Místo, které se nachází téměř v centru Brna a přitom nabízí naprostý klid a pohodu historických prostor a krásné terasy se zahradou, kde se dá uskutečnit také obřad. 


Oslavy

Čeká Vás rodinná oslava a Vy si přejete mít ji na krásném místě s možností využití venkovních prostor a navíc nechcete mít starosti s přípravami? I s tím Vám pomůžeme. Domluvíme se s Vámi na Vašich představách a uskutečníme je. Jsme schopni Vám pomoci s cateringem, hosteskami a dalšími věcmi. 


Firemní akce

Chystáte pro Vaše kolegy firemní večírek či školení a zdá se Vám, že se vše stále opakuje? U nás se Vám to nestane. Naše prostory nabízí atraktivní zázemí i pro tyto akce. Jsme Vám k dispozici i v případě potřeby zajištění cateringu, rautu, hostesek a dalších. Vše je na domluvě. A uvidíte, že Vaši kolegové u nás budou spokojeni.


Přednášky, představení a koncerty

Ani jedna z těchto tří zmíněných akcí pro až 100 osob v našem velkém historickém sále nejsou vůbec problém. Sál působí atmosférou 19. století, která jen podtrhuje zážitek.   

Vernisáže a výstavy

Nemalou zkušenost máme také s vernisážemi a výstavami. Některé z vernisáží a výstav, které tu proběhly, byly: 

Vlastimil Zábranský a jeho přátelé

Kauzality 


Filmové prostory

Naše prostory jsou neméně zajímavé pro filmaře. Je možno objekt pronajmout na delší dobu a natočit zde třeba část filmu, který by měl mít historické pozadí. V poslední snímku Please Rise, který se tu nahrál, ztvárnila hlavní roli herečka Zar Amir Ebrahimi, která v roce 2022 v Cannes vyhrála cenu za nejlepší herecký výkon. 

Jsme mimo jiné vedeni v lokacích filmové kanceláře Brno Film Office: Vila Engelsmann – BRNO FILM OFFICE


Modelingové focení

Poslední dobou se často kombinuje moderní svět se světem minulým. A naše prostory přímo nabádají k tomu, aby se zde umělci mohli vyžít například při modelingovém fotografování. 


Pronájem zasedacích místností

Nemáte k dispozici zasedací místnost a čeká Vás důležité jednání, kde chcete udělat dojem? Pak jsou naše salonky pro Vás to pravé. Dají se pronajmout hodinově ale i na celý den. 


Workshopy

Pokud hledáte prostory, ideálně celé budovy, k pronájmu na workshop, pak jste tu správně. Jsme schopni poskytnout téměř celou vilu na různé pracovní, ale i divadelní, hudební a další workshopy.

Cvičební sál

Naše prostory jsou členité a najdete zde i cvičební sál se zrcadlem o velikosti 55 m2, který je vhodný např. najogu, power jogu, pilates, fyziojogu, fitball, zdravotní tělesnou výchovu, posilování, kroužky pro děti, kurzy zpěvu a další. 

Přehlídky

Náš prostor je celoročně možné využít také na módní přehlídky. V létě je samozřejmě ideální využít také krásných venkovních prostor. 

Prohlídky

Pro milovníky historie organizujeme prohlídky prostor s výkladem. Tyto prohlídky jsem schopni poskytnout nejen během akcí, které jsou určeny pro veřejnost, ale také soukromě po osobní domluvě. Zde se dozvíte historii budovy, něco o původních majitelích a také něco o současnosti. A prohlédnete si interiér i zahradu.