Služby


Svatby


Hledáte unikátní prostor pro Váš výjimečný den? Pak jste tu správně. Prostory s více než stoletou historií Vás pohltí natolik, že si bude připadat jako v pohádce. Váš velký den zaslouží zvláštní místo. Místo, které se nachází téměř v centru Brna a přitom nabízí naprostý klid a pohodu historických prostor a krásné terasy se zahradou, kde se dá uskutečnit také obřad. 


Oslavy

Čeká Vás rodinná oslava a Vy si přejete mít ji na krásném místě s možností využití venkovních prostor a navíc nechcete mít starosti s přípravami? I s tím Vám pomůžeme. Domluvíme se s Vámi na Vašich představách a uskutečníme je. Jsme schopni Vám pomoci s cateringem, hosteskami a dalšími věcmi. 


Firemní akce

Chystáte pro Vaše kolegy firemní večírek či školení a zdá se Vám, že se vše stále opakuje? U nás se Vám to nestane. Naše prostory nabízí atraktivní zázemí i pro tyto akce. Jsme Vám k dispozici i v případě potřeby zajištění cateringu, rautu, hostesek a dalších. Vše je na domluvě. A uvidíte, že Vaši kolegové u nás budou spokojeni.


Vernisáže a výstavy

Nemalou zkušenost máme také s vernisážemi a výstavami. Některé z vernisáží a výstav, které tu proběhly, byly: 

Vlastimil Zábranský a jeho přátelé

Kauzality 


Filmové prostory

Naše prostory jsou neméně zajímavé pro filmaře. Je možno objekt pronajmout na delší dobu a natočit zde třeba část filmu, který by měl mít historické pozadí. V poslední snímku Please Rise, který se tu nahrál, ztvárnila hlavní roli herečka Zar Amir Ebrahimi, která v roce 2022 v Cannes vyhrála cenu za nejlepší herecký výkon. 


Modelingové focení

Poslední dobou se často kombinuje moderní svět se světem minulým. A naše prostory přímo nabádají k tomu, aby se zde umělci mohli vyžít například při modelingovém fotografování. 


Pronájem zasedacích místností

Nemáte k dispozici zasedací místnost a čeká Vás důležité jednání, kde chcete udělat dojem? Pak jsou naše salonky pro Vás to pravé. Dají se pronajmout hodinově ale i na celý den.